Hakkımızda - Denizli Ünsal Nakliyat - Denizli Evden Eve Nakliyat

Denizli Ünsal Nakliyat
0532 252 62 20
İçeriğe git
HAKKIMIZDA
Evden Eve Nakliyat veya Taşımacılık Denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan Ünsal Nakliyat, dün olduğu gibi bugünde siz değerli müşterilerine evden eve taşımacılığın gerektirdiği en iyi hizmeti, en güvenilir bir şekilde size sunmaya devam etmektedir. biridir.

Kuruluşumuzun sahip olmuş olduğu geniş araç filosu, eşyalarınızın taşınması esnasında sürprizlere karşı mukavameti arttırılmış ve nakliye aracı için gerekli her türlü dizaynı yapılmıştır.

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Ünsal Evden Eve Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı,nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Ünsal Nakliyat "Evden Eve Nakliyat", taşımacılık işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

Evden eve taşımacılık, firmasını aradıktan sonra yeni yerinize yerleşene kadar geçen süre içinde, taşınacak eşyalarınızın güvende olması ve hasarsız nakliye ile demonte edilen eşyalarınızın montajı yapılmış bir şekilde yerleşmesini istiyorsanız. Kafanızdan geçen her türlü soruyu sorabileceğiniz bir muhatap istiyorsanız, Ünsal nakliyat 7/24 sorularınızı cevaplamaya hazırdır.
Ödemelerinizde
Kredi Kartı Geçerlidir.
İletişim
YASİN UTLU
0532 252 62 20
denizliunsalnakliyat@gmail.com
G.M.K. Bulv. Denizli Çarş. No:108 DENİZLİ
Biz kimiz?
15 Yıllık deneyimi ve profesyonel kadrosu ile Denizli'de kaliteli ve ekonomik evden eve nakliyat, asansör kiralama, depolama ve paketleme hizmetleri veren taşımacılık firmasıdır.
Ünsal Nakliyat © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. .
Created with CetiN
İçeriğe dön